У Кропивницькому тестують на наявність вірусу COVID19 мешканців міста, які повернулися із-за кордону

Субота, 28 березня 2020 13:03

У Кропивницькому, за даними Кіровоградського обласного лабораторного центру, зареєстровано 19 осіб, які повернулися із-за кордону і перебувають у режимі самоізоляції.

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я міської ради, сімнадцять із них проходять тестування на наявність вірусу  COVID19. Двоє громадян від тестування відмовилися.

Бригади медпрацівників, які проводять експрес-тестування утворені при двох Центрах первинної медико-санітарної допомоги та амбулаторії загальної практики сімейної медицини на селищі  Гірничому. Кожна бригада у складі двох медичних сестер, які відбирають проби для тестування, і водія забезпечені індивідуальними засобами захисту та дезінфікуючими розчинами. Вони відвідають всіх прибульців з-за меж країни, що перебувають на самоізоляції.

Станом на 10.30 суботи,  28 березня,  проведено 10 тестів, які дали негативний результат.  Про остаточні дані тестування буде  повідомлено додатково.