У Кропивницькому та області діє заборона на відвідування лісів

Вівторок, 29 березня 2022 09:59

Для мешканців області на час воєнного стану вступила у дію заборона відвідувати ліси.   

- Хочу звернути вашу увагу, що через високий клас пожежної небезпеки та умови воєнного стану управління лісового та мисливського господарства області заборонило відвідування лісів. Заборонено і заїзд транспортних засобів, окрім тих, які використовуються для забезпечення оборони держави і правопорядку та необхідні для виконання лісогосподарських заходів, - звернувся до краян голова Кіровоградської ОДА/ОВА Андрій Райкович.  

Як повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, згідно зі статтею 77 КУпАП, порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1 530 до 4 590 гривень, на посадових осіб – від 4 590 до 15 300 гривень. Якщо внаслідок цього відбулося знищення або пошкодження лісу, на громадян може бути накладено штраф від 4 590 до 15 300 гривень, на посадових осіб – від 10 710 до 30 600 гривень.

Також серйозну загрозу становлять випадки спалювання сухої рослинності. За інформацією ГУ ДСНС у Кіровоградській області, у зв’язку із загостренням ситуації з пожежами на відкритих територіях, інспектори ДСНС, поліцейські, лісівники, екологи, представники місцевої влади та бійці тероборони формують робочі групи для виявлення паліїв на місці злочину, вжиття до них заходів реагування відповідно до законодавства, а також проведення планомірної профілактичної діяльності на території Кіровоградщини.

Усі новини