У Кропивницькому стартував підрахунок безпритульних тварин

П'ятниця, 28 липня 2017 15:34

Сьогодні, 28 липня, завершився перший день підрахунку безпритульних собак обласного центру. Головна мета акції — з’ясувати, скільки тварин перебуває на території міста. Така інформація допоможе громадським організаціям, які займаються стерилізацією безпритульних собак, контролювати їх чисельність.

За словами координатора акції Андрія Лейбенка, для проведення підрахунку чисельності безпритульних тварин місто поділили на сектори. За кожним волонтером закріплений один сектор, на якому він працює. Підрахунок проводитиметься протягом 3-х днів із 7 до 9 години ранку. Реєструватимуть собак волонтери у спеціальному додатку для смартфону. Для цього тварину необхідно сфотографувати та вказати необхідні параметри: стать собаки, факт стерилізації, статус (домашня чи безпритульна). За цією інформацією і виводиться загальна статистика стерилізації у місті.

- Щоб розуміти, як нам далі рухатись по програмі стерилізації собак, необхідно знати їх кількість, - зазначив Андрій Лейбенко. - Якщо чисельність не надто велика, то ветеринарних послуг двох наших громадських організацій вистачить. Якщо більше, ніж ми очікуємо, то доведеться залучати ще й ветеринарні клініки.

Також Андрій Лейбенко повідомив, що за підсумками цього дня вже є перший волонтер-переможець, ним стала Наталія Борисова. Оскільки підрахунок триватиме ще 2 дні, організатори заходу запрошують активних громадян реєструватись за посиланням https://animal-id.info/ua/site/become-volunteer?city_id=99, обирати вільні сектори з випадаючого списку та долучатись до акції.

Усі новини