У Кропивницькому стартувала обласна універсіада

Четвер, 22 вересня 2022 15:32

У вівторок, 21 вересня,  у Кропивницькому розпочалась обласна “Універсіада 2022 – 2023” серед студентів закладів вищої освіти. До програми універсіади входять змагання серед юнаків та дівчат із 9 видів спорту.

Вперше в універсіаді бере участь збірна команда  Кропивницького «Sport Krop», створена за ініціативи управління молоді та спорту міської ради.

А розпочали універсіаду змагання із шахів між представниками 4 вишів.

Серед юнаків-шахістів переміг курсант Донецького державного університету внутрішніх справ Владислав Скопік. Срібним призером став представник команди «Sport Krop» Костянтин Кучеренко, вихованець тренера-викладача ДЮКу “Гамбіт” Георгія Дубівки. Третє місце посів студент Центральноукраїнського національного технічного університету Максим Бутенко.

У змаганні дівчат золоту медаль завоювала шахістка команди «Sport Krop» Марія Єрмолаєва, вихованка тренера Анатолія Ільяшенка. Друге місце посіла студентка ЦНТУ Анастасія Дудченко. Бронзовою призеркою стала курсантка Донецького державного університету внутрішніх справ Валерія Андрущенко.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами і медалями обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також отримали спортивну літературу від відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.