У Кропивницькому стартувала нова програма допомоги ВПО від БФ «Право на захист» у партнерстві з УВКБ ООН

Субота, 30 вересня 2023 21:03

БФ «Право на захист» запускає нову програму допомоги внутрішньо переміщеним особам у партнерстві з УВКБ ООН — виплати на оренду житла у Київській, Черкаській та Кіровоградській областях.

- Від початку повномасштабного вторгнення багато людей втратили свої домівки й були вимушені переїхати до інших міст та областей. Зазвичай процес пошуку роботи, житла та адаптація на новому місці займає час і потребує чималих зусиль. Метою програми є підтримка людей після вимушеного переміщення та сприяння їхній інтеграції. Грошова допомога на оренду житла дає можливість переїхати в комфортніше житло, розташоване ближче до роботи, школи, або садочка, — говорить Інна Лациба, заступниця програмної координаторки з надання невідкладної грошової допомоги БФ «Право на захист».

Допомога передбачає відшкодування вартості оренди житла родині впродовж 6 місяців.

Взяти участь у програмі можуть:

  • особи, які проживають в МКП (місцях компактного проживання), що будуть розформовані;
  • особи, які є під загрозою втрати теперішнього житла, або ж мають потребу переїхати ближче до місця роботи, місця навчання дітей тощо.

Подання заявки можливе за особистої присутності всіх членів родини в пункті збору даних у Кропивницькому за адресою: вул. Пашутинська, 31-а (біля ЦНАПу). Із собою потрібно мати оригінали документів.

Повний перелік необхідних документів, адреси пунктів збору даних, а також детальна інформація про те, хто може взяти участь у програмі, на сайті БФ «Право на захист» за посиланням: https://r2p.org.ua/category/hroshova-dopomoha-vid-uvkb-oon-na-orendu-zhytla

Усі новини