У Кропивницькому шість родин отримали ордери на власне житло за квартирною чергою

Вівторок, 22 вересня 2020 16:55

Квартирне питання завжди залишається одним із найважливіших у житті мешканців Кропивницького. Станом на вересень 2020 року, 3104 сім’ї перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради.

Сьогодні, 22 вересня, перед початком чергового засідання виконкому, міський голова Кропивницького Андрій Райкович виконав приємну місію і вручив довгоочікувані ордери шести громадянам, черга яких на отримання житла надійшла.

Загалом, кропивничани отримали двокімнатну і п’ять однокімнатних квартир, на які люди очікували у загальній та позачерговій чергах від 24 до 39 років.

Міський голова привітав щасливі родини з отриманням власного житла і побажав їм бути успішними у житті.

- Ми добре усвідомлюємо ціну житлового питання для кожного мешканця міста, особливо тих, хто все життя пропрацював на підприємствах і в установах обласного центру, розраховуючи на отримання квартири та перебуваючи в черзі з початку 1980 –их років, - відзначив Андрій Райкович. - Саме тому ми вперше, після довгої перерви відродили у Кропивницькому комунальне житлове будівництво і минулого року перші родини кропивничан стали власниками сучасного житла у новобудові міста. Ми продовжимо практику, яка поновлює соціальну справедливість і готуємо до будівництва наступну багатоповерхівку.

Усі новини