У Кропивницькому провели в засвіти відважних Воїнів – захисників України

Вівторок, 7 листопада 2023 17:33

Кропивницький знову прощається із загиблими земляками - Героями. Сьогодні, 07 листопада, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища рідні, друзі, земляки, бойові побратими провели у засвіти відважних захисників України: старшого солдата Сергія Бантиша і солдата Сергія Нароженка.

Від літа вони вважалися зниклими безвісти, а нині їхні тіла упокоїлися в рідній землі, яку українські Воїни героїчно боронили від лютого ворога.

Сергій Бантиш народився 25 січня 1984 року у Кропивницькому. Навчався в Муніципальному колегіумі та загальноосвітній школі №24. Мав хобі, яке стало важливою частиною його життя — захоплювався автомоделюванням.

Пройшов строкову військову службу, уклав контракт, в 2003-2004 роках перебував у складі окремого механізованого батальйону миротворчого контингенту в Іраку. Нагороджений відомчими нагородами. Після демобілізації працював на різних підприємствах міста.

Із самого початку повномасштабного вторгнення росії на територію України добровольцем пішов захищати рідну землю. Служив майстром ремонтного відділення бронетанкової техніки взводу технічного забезпечення. У квітні 2022 року отримав поранення. Після одужання повернувся на фронт.

Старший солдат Сергій Бантиш загинув 26 червня поблизу Ягідного Донецької області. Родина втратила люблячого й турботливого сина, чоловіка, батька, брата.

Сергій Нароженко теж народився у Кропивницькому - 04 лютого 1985 року. Закінчив школу №1, кооперативний фаховий коледж економіки і права імені Сая. Працював у будівельній сфері.

У липні 2023 року став до лав Збройних сил України. Служив навідником мотопіхотного відділення.

Солдат Сергій Нароженко загинув 28 серпня неподалік Оріхово-Василівки Донецької області. У смутку і великому горі залишилися батьки та брат з родиною.

Панахиду за відважними Воїнами відслужив священник Православної Церкви України отець Петро.

Усі новини