У Кропивницькому продовжуються аварійно відновлювальні роботи у житловому будинку по вулиці Космонавта Попова

Субота, 5 лютого 2022 16:41

Будівельники метр за метром відвойовують безпечну територію у багатоповерховому житловому будинку, який постраждав від вибуху газу, по вулиці Космонавта Попова у Кропивницькому. Вони продовжують підсилювати будівельні конструкції, встановлюють підпорні стійки у підвальних приміщеннях, щоб убезпечити панельний будинок від руйнації і надати доступ експертам до найбільш пошкоджених квартир другого під’їзду для оцінки ступеню ушкоджень і прийняття рішення про придатність помешкань до подальшого проживання.

Сьогодні, 05 лютого, Кропивницький міський голова Андрій Райкович приїхав сюди, щоб перевірити хід та якість проведення аварійно – відновлювальних робіт. Очільник міста, як і обіцяв мешканцям, проінформував  їх про поточну ситуацію і найближчі перспективи.

- Ви бачите, що усі служби продовжують напружено працювати і нам надзвичайно важливо стабілізувати пошкоджені силові конструкції, щоб перебування у квартирах другого під’їзду стало безпечним, - відзначив у розмові з мешканцями будинку Андрій Райкович. - Активно продовжується утеплення будинку – бригади монтажників вже взяли в роботу близько 25 віконних рам. Їх монтаж поставлений на потік: фахівці ЖЕО №4 роблять необхідні заміри і вікна та склопакети постійно прибувають. Безперебійно працює міський штаб – тут чергують соціальні працівники. Вони комунікують з людьми, допомагають їм скласти необхідні заяви, отримати відповіді на питання.

Необхідно відзначити, що мешканці будинку поступово звільняються від стресу. Вони на власні очі бачать, що їх не залишили з бідою один на один, що їм прийшли на допомогу і багато міських служб продовжують робити усе можливе, аби ліквідувати надзвичайну ситуацію. І сьогодні вперше під зустрічі з міським головою люди подякували йому і міській владі за ефективно організовані першочергові дії.

Усі новини