У Кропивницькому підбили попередні підсумки у голосуванні за проекти «Громадського бюджету-2018»

Понеділок, 13 листопада 2017 13:55

Фахівці управління економіки міської ради Кропивницького підбили попередні підсумки голосування за великі, малі та соціальні проекти «Громадського бюджету-2018”.

Як повідомили в управлінні економіки, на сьогодні підраховано усі голоси, які кропивничани віддали за своїх фаворитів у паперовому та онлайн голосуванні. Але у організаторів проекту залишається ще два тижні, щоб перевірити прізвища громадян щодо можливого дублювання в обох варіантах голосування.

Отже, за попередніми даними, перше місце серед великих проектів посідає “Реконструкція набережної річки Інгул”, за який свої голоси віддали 3 137 кропивничан. Друге місце за проектом "Амфітеатр" (сучасний концертний комплекс), за який проголосували 2 739 громадян і на третьому місці - “Зелений театр” із 2 679 голосами.

Попередньо, голоси за малі проекти розподілились таким чином: фітнес містечко на Бєляєва2 565 голосів (1 місце); продовження арт-інсталяції "Umbrella Sky"1 444 голоси (2 місце); встановлення та облаштування глядацьких трибун на бейсбольному стадіоні "Юність"1022 голоси (3 місце).

Найбільше голосів серед соціальних попередньо набрав проект “Фізкультура для всіх”, за який проголосували 2014 осіб. Проект “Молодіжний центр молоді з інвалідністю "Сильні духом" підтримали 1 864 кропивничан. І третє місце за проектом “Гідна робота та можливості соціалізації для людей з особливими потребами” із 1 850 голосами.

В управлінні економіки наголосили, що наведені результати є попередніми. Остаточний розподіл місць будуть оголошений після внесення даних бюлетенів до електронної системи та затвердження рейтингу проектів на засіданні координаційної ради 26 листопада 2017 року.

Усі новини