У Кропивницькому особлива увага буде приділена дотриманню у комунальних закладах техногенно – пожежної безпеки

П'ятниця, 12 лютого 2021 16:30

Сьогодні, 12 лютого, у Кропивницькій міській раді відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в онлайн режимі. На порядку денному розглядалося питання дотримання правил експлуатації технологічного обладнання, техногенно-пожежної безпеки у закладах охорони здоров'я, освіти, фізичної культури і спорту, закладах культури міста.

- Нещодавно у Запорізькій обласній інфекційній лікарні виникла пожежа, внаслідок якої загинули чотири особи та ще вісім — зазнали тяжких ушкоджень, - констатував заступник міського голови Сергій Колодяжний. - Звертаю увагу на підвищення особистої відповідальності щодо дотримання правил пожежної безпеки, експлуатації технологічного обладнання. Ви, як керівники закладів, повинні організовувати та посилено контролювати здійснення щоденних оглядів приміщень, перевірок наявності та утримання у справному стані засобів протипожежного захисту та пожежогасіння, не допускати захаращення евакуаційних виходів, дотримуватись правил експлуатації електроприладів,  а також вчасно  виявляти та   усувати  механічні пошкодження приладів.

За результатами роботи комісії керівникам закладів охорони здоров'я, освіти, культури, спорту надано доручення організувати комісії щодо перевірки дотримання режимних правил техногенної та пожежної безпеки, технологічних регламентів в експлуатації енергообладнання та приладів виробництва і транспортування медичного кисню до пацієнта.

Крім того, до 01 березня виконавчі органи Кропивницької міської ради  мають надати відомчі акти за результатами позапланових перевірок щодо дотримання режимних заходів з техногенно-пожежної безпеки.

Кропивницькому міськрайонному відділу УДСНС України у Кіровоградській області доручено надавати професійно-кваліфіковану допомогу закладам комунальної власності міста на предмет дотримання правил техногенно-пожежної безпеки.

Усі новини

Кропивницький проти насильства
Середа, 8 грудня 2021 15:20