У Кропивницькому обмежено рух великовагового автотранспорту

Вівторок, 25 травня 2021 15:47

Транзитний рух великовагового та великогабаритного автомобільного транспорту територією Кропивницького заборонений. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні сьогодні, 25 травня.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович неодноразово звертав увагу патрульної поліції на необхідність посилення контролю за дотриманням водіями правил дорожнього руху, визначених встановленими на в’їздах до міста знаками “Рух вантажних автомобілів заборонено».

Відтепер, відповідно до прийнятого рішення, управління патрульної поліції в Кіровоградській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України спільно з обласним  управлінням Укртрансбезпеки  забезпечать належний контроль за обмеженням руху автопоїздів вулицями обласного центру, а постачання товарів та продукції здійснюватиметься найкоротшим шляхом від в’їзду до Кропивницького.

- Великоваговий транспорт системно руйнує асфальтове покриття міських доріг, - звернув увагу членів виконкому заступник міського голови Олександр Вергун. – Відремонтовані цьогоріч ділянки транспортних магістралей не витримали і знову в ямах, а це, у свою чергу, є прямою загрозою безпеці для водіїв і пішоходів. Вантажівки намагаються скоротити собі шлях до кінцевого пункту призначення і рухаються не об’їзною дорогою, а центральними вулицями міста, де інтенсивно курсує громадський транспорт.

У той же час, керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, що мають вантажні автомобілі та механічні транспортні засоби, необхідно  провести з водіями роз’яснювальну роботу та забезпечити виконання даного рішення, наголосила т.в.о начальника головного управління  ЖКГ Тетяна Савченко.

Усі новини