У Кропивницькому наполегливо розширюється мережа “Пунктів незламності”

Середа, 8 лютого 2023 17:22

Мережа Пунктів незламності у Кропивницькому невпинно розширюється. Нині у Кропивницькому готові приймати відвідувачів вже 30 локацій, де кропивничани під час тривалого відключення в місті енергопостачання матимуть можливість обігрітися, попити гарячого чаю, зарядити гаджети та отримати необхідну інформацію.

- Сьогодні до раніше створених додалися 8 нових і робота міської влади у даному напрямку триває. За кожним пунктом закріплені відповідальні особи, організоване чергування, персонал пройшов необхідне навчання, - наголосив керівник штабу з розгортання Пунктів незламності, секретар міської ради Олег Колюка. - На випадок блекауту для людей в Пунктах незламності створені максимально комфортні умови перебування, місця обігріву об лаштовані необхідними за потужністю генераторами, котельнями з автономним живленням або печами – «буржуйками», дровами, інтернетом, водою тощо.

Сьогодні, 08 лютого, Олег Колюка проінспектував один із восьми нових пункт обігріву, який розгорнули в приміщенні Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

Як повідомив голова ради Віктор Закаблуковський, виділені приміщення розраховані для одночасного перебування 50 осіб.

Опалення будівлі — пічне, є солідний запас дров, закуплений генератор, який у випадку необхідності забезпечить освітлення й підзарядку мобільних телефонів і повербанків. А також, за підтримки міжнародних благодійників Fundacja Międzynarodowy Ruch Latających Plecaczków / Flying Bag забезпечено пункт повербанками, ліхтариками, аптечкою. В наявності засобаи гігієни, в тому числі дитячої, є доступ до інтернету та первинних засобів пожежогасіння. Створили невеличкий дитячий куточок, - розповів Віктор Закаблуковський.

Новостворені “Пункти незламності” знаходяться за адресами:

  • Фортечна районна у місті Кропивницькому рада, вул. Гоголя, 28;
  • Подільська районна у місті Кропивницькому рада, вул. Архітектора Паученка, 53/39;
  • КЗ "Балашівська гімназія", вул. Івана Франка, 18;
  • КЗ "Кущівська гімназія", вул. Вознесенська, 97;
  • КЗ "Класична гімназія", вул. Микитенко, 35/21;
  • КЗ "Гімназія ім. Олени Журливої", вул. Авіаційна, 64;
  • КЗ КДЮСШ №4, вул. Ельворті, 3;
  • КЗ "Ліцей "Сокіл", вул. Короленка, 46.

Із повним переліком Пунктів незламності у Кропивницькому можна ознайомитися на офіційному сайті Кропивницької міської ради за посиланням:

http://www.kr-rada.gov.ua/punkti-nezlamnosti

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21