У Кропивницькому медичних працівників привітали з професійним святом

Четвер, 17 червня 2021 15:38

Працівники медичної галузі  Кропивницького приймали вітання з професійним святом.  Сьогодні, 17 червня, міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Олег Колюка та заступник міського голови Сергій  Колодяжний від всієї громади щиро привітали людей у білих халатах з Днем медичного працівника.

Цьогоріч вже вдруге один із найкращих арткуточків у центрі міста - подвір'я музичної школи №1 імені Генріха Нейгауза, збирає представників однієї з найважливіших і найшанованіших професій – працівників сфери охорони здоров’я. Сьогодні, коли весь світ перебуває під загрозою пандемії коронавірусу, містяни ще сильніше відчули значимість і відповідальність роботи лікарів, адже саме вони вже півтора роки «тримають удар» на передовій боротьби за життя і здоров’я українців.

У своєму вітальному слові Андрій Райкович подякував кожному медику, від санітарочки і до головного лікаря за щоденну самовіддану роботу та жертовну боротьбу за життя людей.

- Ми всі говоримо щирі слова подяки кожному медичному працівнику нашого міста. У боротьбі з коронавірусом багато із вас змінили білі халати на захисні комбінезони. Ви робите все, щоб нація була здоровою, - наголосив Андрій Райкович. - Як очільник міста, я будував і продовжуватиму розвиток медичного простору обласного центру. Ми маємо вже низку сучасних відділень: паліативне, дитяче інфекційне, чудовий пологовий будинок, гемодіалізний, інсультний діагностичний центри. В мікрорайонах відремонтовані амбулаторії.  І в дуже непростих умовах пандемії відкрито сучасну легеневу терапію на ковідній базі – Центральній міській лікарні на Валах. Ми приступаємо до масштабної реконструкції оперблоку лікарні швидкої медичної допомоги, капітально відремонтуємо дитячу поліклініку, власне, всі об'єкти медицини, які сьогодні потребують уваги влади. Але я сьогодні менше хочу звітувати, а просто низько вклонитися усім медичним працівникам, усім колективам, кожному лікарю і медичній сестричці за ваш великий труд, за благородну і відповідальну  роботу в таких складних умовах!

На жаль, коронавірус забрав немало життів  медичних працівників, які щодня перебували в епіцентрі хвороби, ризикуючи своїм здоров’ям заради порятунку інших. Серед таких є  і кропивничани: Оксана Данільченко, Вадим Голованов, Віктор Дробязко,  Лариса Хрустальова, Олександр Тененик, Надія Дяченко, Юрій Тененик, Лариса Христенко, Меланія Вдовиченко Людмила Тарасенко, Валентина Гришина, Катерина Постернак, Зінаїда Доценко. Пам’ять померлих медиків учасники урочистостей  вшанували хвилиною мовчання.

Але життя продовжується, і Андрій Райкович та  Олег Колюка привітали фахівців, які примножують досягнення у сфері охорони здоров’я. За неймовірно складну роботу Почесними грамотами міської ради та виконавчого комітету нагородили:

  • Владислава Сташка, завідувача палати інтенсивної терапії стаціонару № 2 «Центральної міської лікарні»;
  • Вікторію Середенко, завідувачку терапевтичним відділенням ЦМЛ; 
  • Надію Оперчук, в.о. генерального директора Державної установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр».

Ще низка медичних працівників отримали грамоти, подяки та цінні подарунки. І, хоч медики завжди мають обмаль часу, вони залишились на кілька хвилин щирої музики і гарної пісні. Для них святкові музичні номери звучали від ансамблю народної музики «Степограй», Олександра та Анастасії Безаїв та Оксани Константінової.

Усі новини