У Кропивницькому майбутні поліцейські склали присягу

П'ятниця, 29 вересня 2023 15:56

365 курсантів Донецького державного університету внутрішніх справ – майбутніх поліцейських з 22-х областей - урочисто склали присягу на вірність Україні сьогодні, 29 вересня. Із визначною подією курсантів привітали начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович та заступник міського голови Олександр Мосін.

- Ваше завдання - опановувати знання, складну, відповідальну і надзвичайно потрібну службу задля блага українського народу. Задля Перемоги. Саме цим хлопцям і дівчатам у майбутньому захищати громадський порядок, закон і справедливість. Саме вам розбудовувати демократичну, суверенну Україну! - звернувся до майбутніх поліцейських Андрій Райкович.

Вишколених і гарно вбраних курсантів із урочистою подією привітав заступник міського голови Олександр Мосін.

- Усвідомлюючи свою високу відповідальність, ви присягли на вірність українському народові. Саме ви будуватимете нову європейську державу — Україну. Лідери європейських країн, як і наш президент, говорячи про європейські цінності, апелюють до демократії, свободи та поваги до людини, верховенства права. З гордістю несіть звання поліцейського! - наголосив Олександр Мосін і подякував усім курсантам Донецького  державного університету внутрішніх справ за активну участь у житті громади міста.

Усі новини