У Кропивницькому готують сценарії реагування на удари по об’єктах теплопостачання під час опалювального сезону

Вівторок, 9 серпня 2022 14:06

Міська влада має не тільки забезпечити готовність теплового господарства до опалювального сезону, а й передбачити додаткові сценарії реагування у разі ураження ворогом об’єктів інфраструктури системи теплопостачання у Кропивницького. На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 9 серпня.

- російські агресори щодня завдають підступних ударів по цивільних об’єктах міст України, у тому числі кілька ракетних прильотів витримав і Кропивницький. Уже бачимо, що у багатьох зруйнованих містах опалювальний сезон на межі зриву, тому ми повинні передбачити додаткові сценарії дій у випадку ракетних ударів по інфраструктурних об’єктах теплозабезпечення, зокрема,  куди переміщувати дітей і людей із закладів соціальної сфери, які можуть залишитися без опалення, встановлення необхідної кількості наметів для обігріву у житлових масивах. Крім того, уже сьогодні потрібно використати можливості програми USAID, за якою можна отримати  обладнання для монтування міні-котелень, що працюють на твердому паливі, - зазначив Олександр Мосін.

Посадовець надав відповідні доручення відділу надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення та всім виконавчим підрозділам Кропивницької міської ради у якнайкоротші терміни опрацювати це питання.

Усі новини