У Кропивницькому готують до реставрації пам’ятник Воїнам-інтернаціоналістам

П'ятниця, 18 грудня 2020 17:40

Пам’ятник Воїнам – інтернаціоналістам у Кропивницькому буде відреставрований. Про це сьогодні, 18 грудня, повідомив заступник міського голови Олександр Мосін.

Як відзначив посадовець, питання ремонту пам’ятника назрівало давно. Впритул же підійшли до його виконання  в рамках реконструкції набережної річки Інгул.

- Наступного року, в рамках реконструкції набережної Інгулу, розроблятиметься проєкт облаштування правого берега річки від вулиці Михайлівської до Великої Перспективної, - зазначив Олександр Мосін. - Щодо пам’ятника, зараз за дорученням міського голови Андрія Райковича проводяться підготовчі роботи: встановлюється захисне огородження і виконується детальне обстеження, щоб зробити  висновки по дефектності, як по конструкції самого пам’ятника, так і окремо по гранітним виробам. Після цього фахівці візьмуться за розробку проєкту, щоб на початку наступного року провести необхідні тендерні процедури і розпочати реставраційні роботи.

Також Олександр Мосін додав, що кошти на розробку проєктної документації вже закладені. Крім реставрації самого пам’ятника, планується облаштування підсвітки. Завершити ремонтні роботи планують до 15 лютого — річниці виведення військ із Афганістану.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21