У Кропивницькому готується до введення в експлуатацію багатоповерховий житловий будинок по вулиці Генерала Жадова

Понеділок, 25 лютого 2019 15:21

У Кропивницькому готується до введення в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок по вулиці Генерала Жадова, на території 102-о мікрорайону, зведеного за кошти міського бюджету вперше після багаторічної перерви.

Як повідомив начальник управління капітального будівництва міської ради Сергій Білокінь під час звіту за результатами виконання  Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення у Кропивницькому на 2016-2018 роки розпочали у 2016 році.

Житло будується для громадян, які стоять у загальній черзі. Новобудова розташована у обжитому місці, де є вся необхідна інфраструктура: заклади освіти, охорони здоров’я, культури, торгівельна мережа тощо.

Майбутній 9-поверховий житловий будинок по вул. Генерала Жадова передбачає 18 однокімнатних, 27 двокімнатних та 9 трикімнатних квартир, утеплення фасаду та автономне опалення.

Загальна площа будинку складає 3 069,6 кв. м, житлова площа - 1 642,5 кв. м

Реалізація проекту знаходиться на стадії завершення: виконано роботи по внутрішньому оздобленню квартир та встановленню металевих дверей. Проводяться роботи з облаштування квартир газовим автономним опаленням, монтажу ліфта та централізованої системи для збору сміття.

- Оскільки ордери на новозбудоване житло будуть вручені кропивничанам, які перебувають в черзі на його отримання, їм необхідно терміново перевірити наявність всієї, передбаченої чинним законодавством України, документації у своїх справах, - відзначила під час апаратної наради керуючий справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко. – І зробити це необхідно якомога швидше.

Усі новини