У Кропивницькому до Дня міста визначили кращих майстрів великого тенісу серед учнів та студентів

Понеділок, 21 вересня 2020 16:05

Упродовж п’яти днів, із 14 по 18 вересня, у Кропивницькому на тенісних кортах стадіону м’ясокомбінату «Ятрань» проходив міський підсумковий турнір з тенісу «Чудова вісімка 2020» серед учнів та студентів, присвячений 266-ій річниці міста.

У змаганнях, організованих за сприяння управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, взяли участь 8 найсильніших юних тенісистів обласного центру. Переможець турніру визначався у фінальному матчі, який тривав понад три години. У запеклій боротьбі звання чемпіона турніру та золоту медаль завоювала учениця навчально-виховного об'єднання І-ІІІ ступенів «Мрія» Анастасія Співак. Срібним призером став учень навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 34 – економіко-правовий ліцей «Сучасник» – дитячо-юнацький центр Ярослав Гордієнко. Бронзову медаль завоювала студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Софія Грищенко.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького, а також медалями і цінними подарунками від організаторів турніру.