У Кропивницькому буде чисто та охайно: комунальники обласного центру продовжують наводити лад на території міста

Понеділок, 27 травня 2019 14:12

Нарешті погодні умови у Кропивницькому почали сприяти активній роботі комунальних служб обласного центру. Спеціалісти КП "Універсал 2005" з допомогою двох сучасних  спецмашин «Глобус» прибирають сміття в центрі міста та вичищають проїжджу частину по вулиці Салтикова-Щедріна.

По проспекту Університетському відновили ямковий ремонт дорожнього покриття. Тут з повною віддачею працює установка УЯР. За допомогою новітньої техніки ліквідували також ями на перехресті вулиць Соборної та Андріївської, по вулицях Пермській та Бобринецький шлях. А от ями по проспекту Інженерів комунальники засипали сколом.

Дорожники продовжують також грейдерувати покриття: сьогодні грейдер працював по вулицях Шевченка, Сєдова та по  провулку Ананіївському.

Фахівці комунального підприємства «Благоустрій» продовжують висаджувати квіти на газонах  біля міської ради,  викошують та вигрібають траву в Лелеківському зеленому масиві, в гаю Десантників, по вулицях Короленка , Салтикова Щедріна, Волкова  між вулицями Героїв України та Межевим бульваром, Шоссейній та  поливають дерева і клумби.

Усі новини