У Кропивницькому баскетбольний турнір присвятили Всесвітньому дню авіації та космонавтики

Середа, 18 квітня 2018 14:05

12-13 квітня в спортивній залі «Ікар» проходили ігри міського турніру з баскетболу, присвяченого Всесвітньому дню авіації та космонавтики. Учасниками змагань стали 4 колективи. В запеклій боротьбі перше місце вибороли баскетболісти з команди «Ікар – Ветеран». Срібні нагороди завоювали студенти ЛАНАУ. Третє місце посіла збірна команда старших юнаків КДЮСШ № 1 та КДЮСШ № 4 Міської ради міста Кропивницького.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту міської ради міста Кропивницького, кубками від Льотної академії Національного авіаційного університету та отримали сувеніри від обласного відділення Національного олімпійського комітету України.