У Кропивницькому актуалізують перелік громадських організацій, які продовжують допомагати ВПО

Четвер, 9 лютого 2023 17:31

Сьогодні, 09 лютого, в міській раді відбулось засідання круглого столу на тему: “Можливості для внутрішньо переміщених осіб у Кропивницькому”. Опрацювання важливої на для всієї громади теми - ініціатива громадської організації “Територія успіху”, яка представляє громадську приймальну Української Гельсінської Спілки з прав людини у Кропивницькому.

Учасники круглого столу, серед яких окрім членів місцевих громадських організацій також були очільниця відділу комунікацій з громадськістю міської ради Оксана Горбенко, представники поліції та регіонального представництва Офісу Омбудсмена в Кіровоградській області, обговорили послуги та види допомоги, які впроваджують або продовжують надавати місцеві інститути громадянського суспільства спільно із місцевим самоврядуванням та міжнародними організаціями. Адже майже як за рік повномасштабної агресії російської федерації, деякі громадські організації переформатували свою роботу і наразі уже не працюють із внутрішньо переміщеними особами, або ж з'явилися нові, які навпаки, ведуть цей напрям. Всю цю інформацію необхідно актуалізувати і  поновити, зокрема на вебсайті міської ради, де є спеціальний розділ “Переселенцям”. Паралельно серед учасників круглого столу лунали пропозиції створити окремий сайт з такою інформацією та відкриті групи у соціальних мережах або месенджерах.

- Для оперативного реагування такі чати дуже помічні. Але головне не просто створити чат, а забезпечити швидке реагування на усі звернення, щоб модератори володіли і оперували достовірною інформацією, знали куди скеровувати людей - зауважила Оксана Горбенко.

Принагідно, вона подякувала учасникам круглого столу і усім громадським організаціям міста, які допомагають вимушеним переселенцям.

- Ми дякуємо усім, хто долучився до роботи із внутрішньо переміщеними особами. Особливо тим, хто з перших днів повномасштабного вторгнення підставив плече у цій роботі міській владі і не полишає цю сферу діяльності дотепер. Перші місяці були надзвичайно складні, зараз уже цей процес налагоджений. Ми створили пам'ятку переселенцям, дякую також усім організаціям, що відгукнулися і дозволили вказувати там їхні дані. Уся потрібна інформація розміщена на сайті міської ради у розділі з відповідною назвою “Переселенцям”, - наголосила Оксана Горбенко.

Усі новини