У Кропивницькому активно триває поточний ремонт доріг

Вівторок, 9 травня 2023 11:29

У Кропивницькому активним ходом іде ремонт міських доріг. Для цього склалися усі чинники — погода, наявність матеріалів і, головне, бажання. Які вулиці вже оновили, а які ще чекають на ремонт, повідомив директор комунального підприємства «Універсал 2005» Віктор Панішко.

- Нині встановилася сприятлива погода для відновлення дорожнього покриття гарячим асфальтобетоном. Щодня ремонтні бригади КП «Універсал 2005» працюють на міських дорогах, виконують увесь комплекс  робіт — від фрезерування до укладання суміші гарячого асфальтобетону, - розповів Віктор Панішко.

За словами керівника підприємства, тільки за вчорашній день, 08 травня, ремонт відбувався на чотирьох вулицях: Героїв-рятувальників, Сиваській, Василя Сліпака, Юрія Бутусова.

- Зробили б і більше, але з ладу вийшла вантажівка. Техніка вже стара, доводиться раз за разом ремонтувати. Але щойно все полагодимо, вийдемо на новий фронт робіт на вулиці Олександрійську, Охтирську, Кримську, - зазначив Віктор Панішко.

Загалом із початку року, за словами керівника підприємства, у Кропивницькому вже заасфальтували понад тисячу метрів квадратних дорожнього полотна.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21