У Кропивницькій міській раді з професійним святом вітали медичних сестер і медичного брата

Вівторок, 9 травня 2023 17:16

У Кропивницькій міській раді з професійним святом – Всесвітнім днем медичної сестри сьогодні, 09 травня, вітали кращих працівників середньої медичної ланки.

Перед початком засідання виконавчого комітету заступник міського голови Олександр Мосін і секретар міської ради Олег Колюка щиро подякували медикам за невтомну працю, увагу і турботу, виявлені як на передовій, так і в тилу, за врятовані життя багатьох українських воїнів, за вчасно надану таку необхідну першу допомогу, за лікування не тільки тіла, а й душ захисників.

День медичних сестер започаткований та вже понад півстоліття відзначається в усьому світі 12 травня, в день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл, яка під час Кримської війни організувала догляд за пораненими солдатами та стала фундатором професії медичних сестер. В Україні свято відзначають з 1997 року, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України.

Професія медичної сестри - складна і багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність, професіоналізм, відданість і самопожертву.  Сьогодні у медичній галузі міста Кропивницького несуть трудову варту понад 1 100 середніх медичних працівників. Їхній внесок у Перемогу неоціненний.

Цього дня Олександр Мосін і Олег Колюка виконали почесну місію і вручили заслужені відзнаки кращим медичним працівникам.

Грамотами   Кропивницької міської ради та виконавчого комітету за особистий внесок у рятування життя і здоров’я громадян в умовах воєнного стану, чуйність і милосердя, самовіддане виконання професійного обов’язку та з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри нагородили Юлію Лелеку та Максима Романа – старшу медичну сестру і старшого медичного брата Центральної міської лікарні.

Подяки Кропивницької міської ради та виконавчого комітету оголошені:

Валентині Колесник -  медичній сестрі дитячої міської лікарні;

Наталії Коробкіній -  медичній сестрі дитячої міської лікарні;

Наталії Хоменко - старшій акушерці міського пологового будинку з функціями перинатального центру ІІ рівня.

Щиро вітаємо із відзнаками! Дякуємо за вашу працю!

Дякуємо нашим Збройним Силам України! 

Переможного миру і добра усім нам!

Усі новини