У Кропивницькій міській раді відзначили високі результати роботи двох Заслужених тренерів України

Вівторок, 21 лютого 2023 11:49

Двом тренерам – викладачам із Кропивницького присвоєно почесне звання «Заслужений тренер України».  Держава відзначила високі спортивні досягнення вихованців комплексних дитячо-юнацьких спортивних школах № 3 та № 1,  де працюють Микола Андрійович Горбань - тренер з греко-римської боротьби та Микола Йосипович Побережець – тренер зі скелелазіння.

Вихованець Миколи Горбаня Андрій Кулик став срібним призером чемпіонату Європи та бронзовим призером чемпіонату світу. А учень Миколи Побережця Ярослав Ткач - учасник Юнацьких олімпійських ігор, срібний призер Кубку Європи, бронзовий призер Всесвітніх ігор, кандидат на участь в Олімпійських іграх 2024 року.

Сьогодні, 21 лютого, Заслужених тренерів України привітали у Кропивницькій міській раді.

- Як бачимо, не зважаючи на повномасштабне вторгнення росії, на всі труднощі військового стану, спортсмени Кропивницького продовжують демонструвати високі результати на змаганнях найвищих рівнів, гідно презентуючи Україну та Кропивницький в усьому світі, - відзначив у вітальному слові заступник міського голови Олександр Мосін.

Кропивницька міська рада та її виконавчий комітет за особливі заслуги у сфері високих спортивних досягнень заохотили  Миколу Горбаня і Миколу Побережця грошовою винагородою по 10 тисяч гривень.

Бажаємо кропивницьким тренерам нових вагомих спортивних успіхів на найбільших спортивних аренах світу!

 

Усі новини