У Кропивницькій міській раді відбулося чергове засідання виконкому

Середа, 21 вересня 2022 16:30

Сьогодні, 21 вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кропивницької міської ради. Члени виконкому під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки прийняли важливі рішення, направлені на забезпечення стабільної життєдіяльності громади міста в умовах воєнного часу.

Зокрема, виконком вніс необхідні зміни до низки галузевих програм на 2022 рік, визначив переліки та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення потреб громади в умовах воєнного часу.

Важливим рішенням, прийнятим на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету, стала організація харчування внутрішньо переміщених осіб у комунальному закладі “Кропивницький міський соціальний гуртожиток”. Згідно з цим рішенням вимушені переселенці, які нині перебувають у соціальному гуртожитку, а таких близько 130, отримуватимуть безплатно одноразове харчування на період, поки в закладі не облаштують місця для самостійного приготування їжі. Внутрішньо переміщені особи похилого віку і маломобільні мешканці гуртожитку, які не здатні самостійно забезпечити себе харчуванням,  отримуватимуть його тричі на день.

Члени виконкому погодили також надання місячної грошової допомоги на оренду та найм житла п’ятьом мешканцям будинку на вулиці Попова, 24, що торік постраждав внаслідок вибуху газу, прийняли рішення про надання ордерів на жилі приміщення у гуртожитку по проспекту Університетському, 21, а також виділили 4 службові квартири: три для переселенців-медиків і одну для працівниці житлово-комунального господарства, яка також приїхала до Кропивницького з окупованої території.

З нагоди 268 річниці члени виконавчого комітету прийняли рішення нагородити відзнаками Кропивницької міської ради “За заслуги” І ступеня директорку виконавчого товариства з додатковою відповідальністю “М’ясокомбінат “Ятрань” Наталію Артеменко, “За заслуги” ІІ ступеня — голову громадської організації “Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького” Інну Колпак та старшого пожежного 5 пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в області капітана служби цивільного захисту Романа Цимбала.

Цього дня члени виконкому прийняли також низку рішень у сферах капітального будівництва, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, та  спрямованих на забезпечення соціального захисту мешканців міста, житлових прав громадян та прав дітей.

Усі новини