У Кропивницькій міській раді триває впровадження електронного документообігу

Вівторок, 25 січня 2022 15:50

Сьогодні, 25 січня, під головуванням депутата Кропивницької міської ради Максима Линченка відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, прав і свобод людини, депутатської етики та регламенту. У роботі комісії взяв участь  секретар міської ради Олег Колюка.

Члени комісії підтримали рішення, згідно з яким депутати отримуватимуть проєкти рішень міської ради в електронному форматі на свої електронні скриньки.

 - Міська рада переходить на електронний документообіг поступово, - підкреслив Олег Колюка. - Для депутатів поки залишається можливість отримувати проєкти рішень і в паперовому варіанті, для цього необхідно подати відповідну заяву.

 На порядку денному засідання комісії був розгляд електронної петиції від 21.01.2022 щодо відкликання звання «Почесний громадянин міста» у Євгена Бахмача. Автора петиції запрошували на засідання комісії, однак він не прийшов. Тимчасово виконуюча обов'язки начальника управління персоналу Світлана Громко проінформувала, що звання Почесний громадянин міста Кропивницького Євгену Бахмачу було присвоєно у 2009 році рішенням міської ради. Кандидатура знаного промисловця на отримання цього звання була висунута трудовим колективом НВП “Радій”, яке він власне і очолює. Цю ініціативу підтримали обласне відділення українського союзу промисловців та підприємців, обласна федерація роботодавців, громадські організації. Світлана Громко підкреслила, як і вимагає положення про присвоєння звання Почесного громадянина, кандидатура Євгена Бахмача розглядалася і відповідною комісією міської ради з питань нагородження, і виконавчим комітетом.

Начальник відділу правового забезпечення юридичного управління Артем Шершнюк додав, що згідно з положенням процедура відкликання звання Почесного громадянина міста Кропивницького не передбачена. Відтак, члени комісії прийняли рішення не підтримувати розглянуту петицію.

Цього дня  комісія погодила низку поєктів рішень, пов’язаних із перейменуванням окремих навчальних закладів міста — це формальна процедура, статути закладів не змінюватимуться. Заключним  питанням сьогоднішнього засідання стало підбиття підсумків роботи комісії за минулий рік.

Олег Колюка подякував членам комісії з питань місцевого самоврядування, прав і свобод людини, депутатської етики та регламенту за злагоджену та ефективну роботу і відзначив, що, хоч комісія і налічує найменше членів, але займається важливими напрямами діяльності міської ради.

Усі новини