У Кропивницькій міській раді триває підготовка до сесії: депутатська комісія підтримала пропозиції перерозподілу коштів

Четвер, 18 листопада 2021 17:08

Сьогодні, 18 листопада, під головуванням депутата Кропивницької міської ради Дмитра Бірця відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та податкової політики. Участь у засіданні взяв секретар міської ради Олег Колюка.

Предметом розгляду комісії стали 20 проєктів рішень, більшість з яких стосується перерозподілу бюджетних коштів у зв'язку з необхідністю їхньої економії  чи іншими об'єктивними причинами по галузях освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства та капітального будівництва.

Так, зокрема понад 10 мільйонів гривень невикористаних бюджетних призначень планується перенаправити на потреби КП “Теплоенергетик”. Як пояснив начальник головного управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко, це кошти, які мали бути освоєні на дорожні роботи та житловий фонд, але у зв'язку із температурним режимом певні  види дорожніх робіт уже не можна виконувати. 

Частина субвенції, яку мало отримати місто з обласного бюджету, а саме 2,7 мільйона гривень буде направлено на закупівлю обладнання для приймального відділення лікарні швидкої медичної допомоги - із таким клопотанням звернулася обласна рада до міської влади. Члени комісії підтримали  відповідний проєкт  рішення.

На розгляд комісії також були представлені проєкти рішень із затвердження галузевих програм, зокрема  “Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками Кропивницької міської ради та виконавчого комітету на 2022-2024 роки”, “Програми запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків на 2022-2024 роки”, “Програми реалізації вимог Закону України «Про адміністративні послуги» на 2022-2024 роки”, “Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2022-2024 роки”.

Члени комісії погодили проєкт рішення про виділення  додаткового фінансового ресурсу у розмірі 246 тисяч гривень, яких потребують комунальні  спортивні заклади обласного центру через здорожчання енергоносіїв. Підтримали вони і виділення коштів на реалізацію завдань Програми розвитку земельних відносин у місті Кропивницькому на 2020-2022 роки, а також виділення допомоги територіальним підрозділам МВС для побутового оснащення та забезпечення паливно-мастильними матеріалами в рамках Міської програми профілактики та протидії злочинності “Безпечне місто”.

Усі новини