У Кропивницькій міській раді розпочалася навчальна сесія для посадовців місцевого самоврядування

Четвер, 28 жовтня 2021 17:42

28 жовтня в Кропивницькій міській раді посадовці вивчали питання діловодста.

Навчання відкрила керуюча справами виконавчого комітету Світлана Балакірєва.

- Я дуже рада, що так багато посадовців проявили зацікавленість і сьогодні прийшли на навчання, темою яких є питання організації діловодства. Для того, аби орган місцевого самоврядування ефективно працював, робота повинна плануватися і за її виконанням має здійснюватися належний контроль. Це — одне із завдань діловода, - відзначила Світлана Балакірєва. - З наступного року в міській раді планується запровадження електронного документообігу, який дозволить значно оптимізувати виконання поставлених перед нами завдань. Тож саме це буде однією з головних тем навчання. Переконана, що набуті тут знання обов’язково вам знадобляться в щоденній роботі.

Начальник управління діловодства та організаційної роботи Олена Брюм розповіла присутнім про основні вимоги Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в Кропивницькій міській раді. Вона детально зупинилася на кожному розділі Інструкції з діловодства. Також присутні вивчили питання організації контролю за виконанням документів у міській раді.

Не залишилося поза увагою і актуальне питання впровадження у міській раді електронного документообігу”АСКОД”.

Слухачі отримали корисну та необхідну інформацію про особливості документування відповідно до чинного законодавства  для подальшого використання у своїй роботі.

Усі новини