У Кропивницькій міській раді на високому рівні забезпечуються інформаційні права громадян

Вівторок, 8 червня 2021 16:21

Сьогодні, 08 червня, секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка провів робочу зустріч із представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини - Олександром Остапенком, який працює у південних областях України та Віктором Барвіцьким, що контролює дотримання права громадян  на інформацію.

Зустріч відбулася в рамках налагодження постійної взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування  у виявленні чинників, які можуть призвести до порушення прав громадян.

Олег Колюка проінформував уповноважених про стан дотримання у Кропивницькій міській раді норм чинного законодавства України у сфері інформаційної політики, зокрема Закону України про «Доступ до публічної інформації» та «Про інформацію».

- Із понад 50 тисяч звернень від громадян України, які надійшли на адресу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, більше третини стосуються порушення інформаційних прав громадян, - відзначив Юрій Барвіцький. – Хочу відзначити високий рівень забезпечення права на інформацію саме у Кропивницькій міській раді. Наповнення офіційного сайту ради, оприлюднення інформації у форматі відкритих даних свідчать про високу відповідальність міської влади у цій сфері.

Усі новини