У Кропивницькій міській раді актуалізували списки та реєстри громадян, які перебувають на квартирному обліку

Понеділок, 16 січня 2023 16:45

Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Балакірєва провела засідання громадської комісії з житлових питань. Комісія погодила затвердження списків та реєстри громадян, які перебувають на квартирному обліку за 2022 рік.

Як повідомив начальник відділу обліку житла міської ради Валерій Пількін, у загальній черзі громадян, які потребують поліпшення житлових умов, наразі перебувають 2653 сім’ї, в тому числі 892 родини, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень.

Далі він виділив окремі категорії громадян, що перебувають на квартирному обліку, зокрема :

30 сімей військовослужбовців, звільнених у запас або відставку;

41сім’я осіб з інвалідністю внаслідок війни;

35сімей осіб, віднесених до першої категорії постраждалих від Чорнобильської катастрофи;

35 сімей, що переселилися із зони Чорнобильської катастрофи.

За словами Валерія Пількіна, у позачерговій черзі на житло наразі перебувають 333 сім'ї.

Разом з тим, відповідно до заяв та поданих документів комісія розглянула та рекомендувала виконавчому комітету взяти на облік 13 родин вимушених переселенців з Донецької, Луганської та Херсонської областей для отримання тимчасового житла.

Продовжує комісія розглядати і заяви від мешканців гуртожитку по проспекті Університетському, 21.  Цього разу члени комісії погодили надання ордерів на кімнати в гуртожитку двом родинам.

Серед інших розглянутих питань: взяття громадян на квартирний облік, а це - 5 родин учасників бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, 2 родини у складі, яких є особи з інвалідністю внаслідок війни, 3 родини загиблих воїнів, одна дитина-сирота; зняття вісімнадцяти громадян з квартирного обліку (8 осіб поліпшили житлові умови, 10 осіб померли); переведення з позачергової черги у загальну двох родин, які втратили пільги.

Усі новини