У 2021 році понад двісті кропивничан звернулися до управління комунальної власності з питань приватизації майна

Понеділок, 14 лютого 2022 15:28

Понад двісті кропивничан звернулися у минулому році до управління комунальної власності Кропивницької міської ради з питань приватизації майна. Про це повідомила начальниця управління Алла Пасенко, звітуючи про результати роботи управління у 2021 році.

- Фахівці управління здійснювали роботу щодо приватизації держаного житлового фонду, зокрема, приймали заяви, звернення, надавали консультації з питань приватизації. Загалом від фізичних осіб надійшло 213 звернень, на які надали роз`яснення, консультації, оформили та видали 44 дублікати свідоцтва про право власності та 76 свідоцтв про право власності на квартиру, - зазначила Алла Пасенко.

Станом на 31 січня 2021 року в управлінні комунальної власності обліковується майже 200 договорів оренди нежитлових приміщень, будівель, споруд, із них 112 - укладені на платній основі.

Крім того, протягом минулого року фахівці управління комунальної власності проводили заходи щодо визнання об’єктів нерухомого майна безхазяйним майном та відумерлою спадщиною. Зокрема, за рішенням суду, такими визнано 5 об’єктів. Ще по 107 об’єктах нерухомості, які містять ознаки відумерлої спадщини чи безхазяйного майна, ведеться перевірка.

Загалом, торік Кропивницька міська рада від передачі в оренду та приватизації нерухомого майна отримала 3, 880 мільйона гривень. Із них до Державного бюджету України перерахували понад один мільйон гривень податку на додану вартість, повідомила Алла Пасенко.

Усі новини