У 2021 році на реалізацію програм соціальної підтримки жителів Кропивницького спрямували майже 93 млн. грн.

Вівторок, 8 лютого 2022 17:05

У 2021 році департамент соціальної політики Кропивницької міської ради забезпечував соціальну підтримку жителів міста за 17 бюджетними програмами, на виконання яких використали 92,9 мільйона гривень.  

Про це повідомила заступниця директора департаменту соціальної політики міської ради Олена Костенко під час звіту за результатами виконання бюджетних програм 2021 року сьогодні, 08 лютого.

Зокрема, понад 20 мільйонів гривень допомоги надали учасникам АТО/ООС та членам їхніх сімей, 8,6 мільйона гривень використали на соціальну підтримку сімей, дітей та молоді. Матеріальну допомогу торік отримали 1427 кропивничан, які опинилися у складних життєвих обставинах, 126 учасників бойових дій на території інших держав та родини загиблих, 1389 вдів ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, більше двохсот людей із інвалідністю, 8 кропивничан, яким виповнилося сто і більше років, та інші.

Крім того, департамент соціальної політики Кропивницької міської ради забезпечив житлом двох учасників бойових дій та родину одного загиблого, а також внутрішньо переміщену особу з числа учасників бойових дій та учасника бойових дій на території інших держав.

- Кропивницькі заклади та установи, що надають соціальні послуги, у 2021 році забезпечували реабілітацію дітей з інвалідністю, надавали соціальні послуги літнім людям, які не здатні до самообслуговування, за місцем їхнього проживання, бездомним громадянам, дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, підтримували соціально вразливі категорії населення: багатодітні та опікунські сім’ї, вимушених переселенців та  сім’ї військовослужбовців, - зазначила Олена Костенко.

Перспективною діяльністю департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради у нинішньому році Олена Костенко вбачає забезпечення реалізації державної політики, державних соціальних стандартів, соціальних гарантій для вразливих верств населення.

Усі новини