У 2021 році до міського бюджету Кропивницького від операцій з комунальним майном надійшло майже 4 мільйони гривень

Вівторок, 1 лютого 2022 14:57

Минулого року Кропивницька міська рада за передачу в оренду і  від приватизації нерухомого комунального майна отримала до міської скарбниці 3, 880 мільйона гривень Про це повідомила начальниця відділу орендних відносин управління комунальної власності Кропивницької міської ради Діана Фурман під час звітування за результатами виконанання бюджетних програм 2021 року сьогодні, 01 лютого.

Як повідомила Діана Фурман, станом на 31 січня 2021 року в управлінні комунальної власності обліковується майже 200 договорів оренди нежитлових приміщень, будівель, споруд, із них 112 - укладені на платній основі.

- За минулий рік фахівці управління уклали та продовжили термін дії 121 договору оренди нерухомого майна. Від передачі в оренду нерухомого майна до міського бюджету надійшло 3, 080 мільйона  гривень. Заплановані показники перевиконані майже на 110 тисяч гривень. Від продажу комунального майна за вказаний період до міського бюджету перерахували 800 тисяч гривень, - зазначила Діана Фурман.

Крім того, протягом минулого року спеціалісти управління комунальної власності проводили заходи щодо визнання об’єктів нерухомого майна безхазяйним майном та відумерлою спадщиною. Зокрема, за рішенням суду, такими визнано п’ять об’єктів. Ще по 107 об’єктах нерухомості, які містять ознаки відумерлої спадщини чи безхазяйного майна, ведеться перевірка.

У 2022 році управління комунальної власності планує забезпечити надходження до міського бюджету від приватизації комунального майна, передачі в оренду нежитлових приміщень та приватизації житлового фонду у загальній сумі  4,  325 мільйона  гривень.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21