Цивільна безпека: Консультативна місія ЄС в Україні співпрацює з Кропивницькою громадою

П'ятниця, 19 травня 2023 11:38

У четвер, 18 травня, у приміщенні Новенського старостинського округу відбулася зустріч із представниками Консультативної місії ЄС в Україні.

Делегація Консультативної місії ЄС у складі старшого радника з питань загальної правоохоронної діяльності Георгіоса Покаса, радника з питань належного врядування Мартинса Толса, тренера з питань взаємодії поліції та громади Себастяна Майхшака та спеціалістки зі стратегічних комунікацій, преси та публічної інформації Євгенії Короткої представила програму співпраці з Кропивницькою громадою у секторі цивільної безпеки та провела одну із перших своїх консультацій.

У тренінгу взяли участь працівники старостинського округу, поліцейські офіцери громади, представники медичної, освітньої галузі, релігійних організацій, квартальних комітетів селища.

Європейські експерти ділилися знаннями з цивільної безпеки з поліцейськими офіцерами та представниками громади. Провели захід у цікавій нестандартній формі, і вже обговорили теми для роботи на наступних зустрічах.

Староста Любов Марченко подякувала експертам Консультативної місії за проведений тренінг.

- Ми переконані, що такі зустрічі будуть ефективними та принесуть позитивний результат на користь громади, - висловила впевненість вона.

Усі новини