Цікаве партнерство: ЮНІСЕФ і бібліотека Чижевського організовують літнє дозвілля юних кропивничан

Четвер, 9 червня 2022 16:17

У бібліотеку Чижевського в рамках офіційного візиту на Кіровоградщину завітали представники Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні. Результат зустрічі — партнерство щодо організації дитячого дозвілля юних кропивничан і дітей переселенців під час літніх канікул.

Кропивничанам добре відомо, що бібліотека має гарну історію реалізації великої кількості програм для дітей і підлітків від новітніх технологій до інклюзивного обслуговування. А в період організації літнього дозвілля дітей, активізувала усі види роботи та розширила види послуг, зокрема великою кількістю майстер-класів.

Бібліотеку відвідали директор з реагування на надзвичайні ситуації ЮНІСЕФ Мануель Фонтейн, координаторка з надзвичайного реагування ЮНІСЕФ в Україні Шамеза Абдулла, спеціалістка захисту дітей ЮНІСЕФ Україна Тетяна Фаннуш та Анастасія Асон, асистентка програми ЮНІСЕФ.

З великою цікавістю гості знайомилися з можливостями бібліотеки, особливу увагу приділили програмам з інклюзії у відділі абонементу, робоклубу в Інтернет-центрі, дитячій кімнаті в іноземному відділі. З посмішками спостерігали, як у медичному відділі діти вивчали власні відбитки пальців, милувалися різнокольоровими сонечками, які малеча клеїла в холі, і були здивовані, що на виставках у відділі мистецтв можна брати все до рук. А ще подивитися цікавий фільм, пограти в інтелектуально-рухливі ігри, малювати-вирізати-клеїти-шити, грати у настільний футбол чи інші цікаві ігри (які, до речі, бібліотека отримала від фонду), стрибати в 3D-конекті, складати роботів і, звісно, вибрати собі цікаву книжку!

- Дякуємо представникам ЮНІСЕФ за щирий інтерес до нашої роботи та підтримку. Співробітництво триватиме, і ми вже розмірковуємо над новими проєктами. Сподіваємося, що Дитячий фонд підтримає також і інші бібліотеки Кропивницького й області, які теж приділяють велику увагу дітям. Це особливо важливо зараз, коли в Україні триває війна, діти перебувають у стресовому стані, відчувають напруження і тривогу дорослих. Але є бібліотеки – оази цікавого дозвілля і позитивних емоцій. Якраз те, що робить дітей щасливішим», - зазначила директорка бібліотеки Чижевського Валентина Животовська.

Усі новини