Три комунальні заклади культури у Кропивницькому розшукують креативних і сповнених творчих ідей директорів

Четвер, 1 липня 2021 12:59

Управління культури і туризму Кропивницької міської ради оголошує відразу три конкурси на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів.

Творчі особистості, сповнені енергії та передових ідей мають можливість спробувати власні сили у пошуканні посад директорів «Кропивницького музею музичної культури ім. К. Шимановського», «Художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна» та Міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають наступні документи:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефона та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси управління культури і туризму Кропивницької міської ради в установлений даним оголошенням строк.

Претенденти  можуть надати інші документи, які, на їхню думку, підтверджують їх професійні чи моральні якості.

Вимоги до кандидатів озвучили в управлінні культури та туризму міської ради.

Керівником комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу фахову освіту ступеня бакалавра, магістра, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначено на посаду директора комунального закладу «Кропивницький музей музичної культури ім. К. Шимановського», директора комунального закладу «Художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна», Міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького особу, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;
  • є близькою особою або членом сім’ї керівника управління культури і туризму Кропивницької міської ради.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення (до 30 липня 2021 року) за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кім. 424, м. Кропивницький, 25006 (4 поверх,  каб. 424 у робочі дні з  08:00 до 16:00).

Телефон для довідок: (0522) 35 83 66 (управління культури і туризму Кропивницької міської ради), електронна адреса: kultura@krmr.gov.ua

Умови та строки проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів визначаються Законом України «Про культуру», у тому числі передбачають проведення конкурсною комісією  співбесід з кандидатами, під час якої заслуховуються публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до  18 липня 2021 року за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кім. 424,   м. Кропивницький, 25006 (4 поверх, каб. 424 у робочі дні з  08:00 до 16:00).

Телефон для довідок: (0522) 35 83 66 (управління культури і туризму Кропивницької міської ради), електронна адреса: kultura@krmr.gov.ua

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35