Термомодернізація будинку по вулиці Космонавта Попова, постраждалого від вибуху газу - під пильною увагою державної влади

П'ятниця, 11 лютого 2022 15:50

Кропивницький міський голова Андрій Райкович звернувся до керівництва держави включити багатоповерхівку по вулиці Космонавта Попова, 24, що минулого тижня постраждала від вибуху газу у пілотний проєкт термомодернізації. На цьому очільник міста наголосив під час Конгресу місцевих та регіональних влад у Харкові сьогодні, 11 лютого.

Найперше Андрій Райкович поінформував учасників Конгресу про трагічний вибух газу у дев'ятиповерхівці, що забрав життя батька двох дітей. Від громади Кропивницького і постраждалих мешканців міський голова  подякував Володимиру Зеленському за миттєву реакцію, адже вже за лічені години в місто прибув заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. Він провідав у лікарні дівчаток, що отримали під час вибуху сильні опіки, поспілкувався з постраждалими та спільно з керівництвом міста долучився до вироблення плану подальших дій.

- Нам довелося відселити не лише другий під'їзд, де був епіцентр вибуху, а й увесь перший. Це 71 квартира. Але грошей ми не просимо. Допомогу людям на оренду тимчасового житла ми виділили, місто вже задіяло резервний фонд, - зазначив Андрій Райкович. – У той же час, в контексті нашого порядку денного я прошу не забути цей будинок і сусідні, які теж постраждали, включити у пілотний проєкт термомодернізації. Ми подали від міста 45 багатоповерхових житлових будинків і сподіваємось, що Кропивницький стане центром реалізації цього надзвичайно актуального проєкту. Громада таку Вашу увагу однозначно схвально оцінить.

Президент попросив Андрія Райковича передати співчуття родині загиблого під час вибуху і запевнив, що увага у контексті термомодернізації цього і інших будинків буде в центрі уваги держави.

 

Усі новини