Тенісний турнір, присвячений 27-ій річниці Незалежності України відбувся у Кропивницькому

Вівторок, 28 серпня 2018 10:13

Два дні, 24 та 25 серпня у Кропивницькому на тенісних кортах стадіону  «Ятрань» тривав турнір з тенісу в парному розряді, присвячений 27-ій річниці Незалежності України.

У змаганнях, організованих за сприяння управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького, взяли участь 20 спортсменів. Перемогу в турнірі вибороли Євгеній Распряхін та Ілля Усок. Друге місце посіли Степан Пташец і Олександр Дергаленко. Бронзові нагороди вибороли Іван Котляр і Владислав Верстюк.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького, а також медалями і цінними подарунками від організаторів турніру.