Тенісний турнір до Дня Незалежності України відбувся у Кропивницькому

П'ятниця, 28 серпня 2020 10:33

Упродовж двох днів, 23 та 24 серпня, на тенісних кортах стадіону м’ясокомбінату «Ятрань»  тривав відкритий турнір з тенісу в парному розряді серед дорослих спортсменів, присвячений Дню Незалежності України.

У змаганнях, організованих за сприяння управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, взяли участь 36 спортсменів. Перемогу в турнірі завоювали Віталій Колісниченко та Владислав Верстюк. Друге місце посіли Василь Тищенко та Володимир Кожемяченко. Бронзові нагороди вибороли Ірина Медведєва та Валентина Бассараб.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького, а також медалями і цінними подарунками від організаторів турніру