Світлана Балакірєва: міська влада Кропивницького відкрита для громади міста – нам є що сказати і немає чого приховувати

П'ятниця, 9 липня 2021 17:43

Забезпечення прозорості діяльності  і підзвітності виконавчих органів Кропивницької  міської ради і комунальних підприємств обласного центру стало головним питанням порядку денного робочої наради керуючої справами виконавчого комітету міської ради Світлани Балакірєвої сьогодні, 09 липня.

- Відкритість міської влади Кропивницького, оперативне інформування громади про її діяльність є принциповою позицією міського голови Андрія Райковича, - відзначила у вступному слові Світлана Балакірєва. – І виконавчим органам міської ради і комунальним підприємствам міста є що сказати кропивничанам і немає чого приховувати.

За результатами наради, керівники управлінь і відділів та директори КП отримали доручення до вересня проаналізувати всю наявну публічну інформацію на офіційних веб-сайтах та, у разі необхідності, доповнити її додатковими даними і сервісами.

В основу наповненості інформаційних ресурсів міської влади будуть закладені  14 критеріїв та 86 індикаторів антикорупційної організації Трансперенсі Інтернешнл Україна, які вона використовує для визначення рейтингів прозорості і підзвітності міст України.

Усі новини