"Супермаркет рішень для громад": Кропивницький отримав гуманітарну допомогу від Асоціації малих міст України

Четвер, 16 червня 2022 16:43

Війна в Україні триває, а закривати потреби людей, найперше вимушених переселенців, які тимчасово проживають у комунальних закладах — це завдання влади на місцях.

- Міська влада вишукує і використовує усі можливі шляхи для поповнення запасів гуманітарної допомоги, що розподіляється потім між внутрішньо переміщеними особами. Так, Кропивницька міська рада звернулася за допомогою до Асоціації малих міст України щодо надання гуманітарної допомоги для зареєстрованих у місті внутрішньо переміщених осіб, - зазначає заступник міського голови Михайло Бєжан.

Заявку подавав департамент з питань економічного розвитку міської ради через електронний сервіс Асоціації малих міст "Супермаркет рішень для громад" (https://atu.net.ua/vebinary#year=2022&month=6&day=14&view=list). Супермаркет рішень — це перша в Україні цифрова безкоштовна платформа, яка надає можливість громадам зробити ефективні кроки для свого розвитку в одному місці і в зручний час, а компаніям - виробникам в режимі реального часу та "живого діалогу" презентувати свою продукцію, розказати про її переваги представникам громад.

Запитувана допомога уже надійшла в Кропивницьку міську раду — це сухі суміші гречаної крупи та курятини, енергетичні батончики, тушкована свинина та пакетований сік. Розподілена ця допомога буде між вимушеними переселенцями, які проживають у закладах освіти міста.

Усі новини