Суб'єкти підприємницької діяльності у сфері поводження з відходами щорічно до 20 лютого подають декларацію про відходи

Четвер, 16 грудня 2021 15:07

З метою здійснення контролю за дотриманням природоохоронного законодавства повідомляємо, що відповідно до статті 17 Закону України «Про відходи», суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, зобов’язані щороку до 20 лютого подавати декларацію про відходи за формою згідно із додатком до постанови від 18 лютого 2016 року № 118 та у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Звертаємо увагу, що декларація подається один раз на рік до Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» міста Кропивницького (адреса: вул. Архітектора Паученка, 41). Пакет документів подається у паперовому вигляді і на електронному носієві. Адміністратори «Прозорого офісу» через систему інформаційної взаємодії електронні копії документів направляють відповідному органу виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища для вчинення дозвільних процедур.

Звертаємо увагу вказаних суб’єктів господарювання на переваги подачі декларації про відходи через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, порядок функціонування якої визначено наказом Мінприроди України від 18.05.2016 року № 186. Електронний сервіс зменшує кількість затраченого часу та дозволяє подати її у будь-якому місці, у зручний для суб’єкта господарювання час протягом року.

З інструкцією про подачу електронної декларації про відходи можна ознайомитися за посиланням: https://e-eco.gov.ua.

Усі новини

Селище Нове чепуриться
Середа, 7 червня 2023 16:28