Став до лав Небесного воїнства: у Кропивницькому провели в останню путь земляка - Героя

Субота, 14 січня 2023 09:56
Сьогодні, 14 січня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани віддали останню земну шану земляку – Герою молодшому сержанту Григорію Безаю.
Сорокашестирічний воїн, стрілець загинув 26 грудня, зупиняючи російських ворогів під Бахмутом.
- Григорій мав надзвичайно сильну внутрішню гідність, високо цінував честь і це робило його надзвичайно відповідальним, - згадують побратими бійця. – Він не міг бути байдужим до того, що робиться у нашій країні, тож пішов на фронт добровольцем. На нього завжди можна було покластися. Понад усе він любив свою родину і Україну.
Провести відважного воїна в останню путь прийшли сьогодні його рідні, знайомі, бойові друзі. Панахиду за загиблим відслужив Єпископ Кропивницький і Голованівський Православної Церкви України Марк.
- Агресія росії в Україну триває і сьогодні багато наших співгромадян: людей, вихованих батьками у любові, стали на захист своєї країни. Пішли захищати своїх рідних, ризикуючи власним здоров’ям і життям, - наголосив у своєму слові Владика. - Вони відважні! Відважні тому, що роблять усе, що мають робити, попри страх. Їх укріплює любов, а вона дає можливість долати цей страх і спонукає до дій. Григорій був надзвичайно мотивований: він захищав свою сім’ю, своє місто і всю Україну. Тепер ми маємо зробити все, щоб його смерть буде гідно пошанована. Тепер кожен з нас має думати, що робити у країні, де тисячі і тисячі молодих хлопців і дівчат віддають своє здоров’я і життя, щоб дати нам шанс жити, творити, навчати і виховувати.
Слава Україні! Слава її Героям!

Усі новини