Стартував Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку»

Середа, 28 липня 2021 16:11

Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» проводять Інститут економіко-правових досліджень  імені В.К. Мамутова Національної академії наук України  і Центр перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки разом із Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецьким науковим центром НАН України та МОН України, Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення. Конкурс приурочений  30-ій річниці Незалежності України. Термін подання робіт - до 30 вересня поточного року.

- До участі запрошуються студенти закладів вищої освіти, аспіранти та молоді вчені України віком до 35 років включно, які мають подати свою конкурсну роботу, заявку на участь у Конкурсі (в довільному форматі) та відскановану копію підписаної рецензії наукового керівника - зазначає заступник начальника управління молоді та спорту  Кропивницької міської ради Катерина Черкасська.

Посадовиця також наголосила, що основними вимогами до оформлення конкурсної роботи є виконання її самостійно, державною мовою та на відповідному науковому рівні.

За додатковою інформацією завертатися до організаційного комітету конкурсу: Сошников Антон Олександрович (тел. 0955031091, ел. адреса: uccplec@gmail.com), Санченко Алевтина Євгенівна (тел. 0973785236, ел. адреса: alla.sanchenko@ gmail.com).

Усі новини