Сьогодні, 22 лютого. завершується реєстрація на презентацію платформи "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)"

Вівторок, 22 лютого 2022 10:26

У середу, 23 лютого, відбудеться презентація публічної веб-платформи "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)" та тренінг "Digital стратегія бізнесу". Захід проходитиме онлайн із використанням додатку ZOOM. Початок об 11.00.

Як повідомили в департаменті з питань економічного розвитку, до участі запрошуються власники та представники бізнесу, які отримають навички роботи в особистому кабінеті веб-сайту "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)", дізнаються про місцеві програми підтримки бізнесу та останні тенденції у впровадженні Digital процесів у бізнесі.

Участь БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://bit.ly/3oXIuiq. Після реєстрації на вказану електронну адресу буде надіслано програму заходу та посилання для підключення онлайн.

У разі виникнення питань можна звертатись за телефонами:

+38 (066) 350 76 19, +38 (0522) 35 61 51, контактна особа Дар'я Адаменко

+38 (050) 488-44-43, +38 (0522) 30-87-24, контактна особа Анна Павленко

Довідково:

Платформа "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)" стане інструментом для донесення до споживача ємної та лаконічної інформації про підприємства обласного центру, товари та послуги, що пропонує місцевий бізнес споживачам.

Будь яке підприємство міста Кропивницького може розмістити і самостійно оновлювати інформацію про себе на веб-порталі. Абонплати за послугу чи будь-яких інших платежів не передбачено.

Платформа "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)" створено за ініціативи Кропивницької міської ради та Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати у рамках програми "EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" за спільного фінансування Європейським Союзом та уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні. Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Усі новини