Символічний Ключ Кропивницького виготовляють спеціалісти заводу «Гідросила»

Четвер, 29 серпня 2019 16:16

Сьогодні, 29 серпня, представники міської ради Кропивницького передали зібрані містянами ключі працівникам заводу «Гідросила».

Заводчани відразу взялися до роботи. Ескіз майбутнього Ключа міста розробили дизайнери видавництва «Імекс ЛТД», а його 3D модель - фахівці Кіровоградського інструментального заводу «ЛЕЗО». Малюнок адаптували до технологічних можливостей обладнання, на якому виготовлятимуть ключ.

Ініціатором створення символічного Ключа міста став міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Він закликав мешканців обласного центру приносити до спеціальної скриньки у міськраді ключі, що вже не використовуються. Вони ж і стануть матеріалом, з якого виготовлять Ключ міста.

- Ідея створити символічний Ключ міста – чудова і ми залюбки її підтримали, - відзначив голова наглядової ради «Ельворті-Груп» та «Гідросила-Груп» Павло Штутман. – наше місто святкує 265 років від свого заснування, і це буде чудовим подарунком йому на день народження. Ми зробимо все від нас залежне, щоб виготовити найкращий Ключ міста. Побачите, інші міста ще й заздритимуть нам, і братимуть з нас приклад.

З виготовленням ключа обіцяють впоратися за кілька днів, а презентують його вже на День міста.

Усі новини