Школярі Кропивницького на уроках з трудового навчання долучаються до волонтерської справи

Середа, 15 лютого 2023 17:54

У Кропивницькому міжшкільному ресурсному центрі № 1 вже два тижні як відновилися офлайн заняття, і разом із навчальною програмою тут  триває патріотичне виховання юнаків та дівчат через волонтерську справу.

Школярі шиють подушки, сушать сухарі з хліба, вирізають маленькі сувеніри-обереги з дерева і передають це все українським захисникам на передову.

- Як-тільки діти вийшли на офлайн навчання, ми й розпочали цей волонтерський проєкт. За навчальним планом вони встигають відшити одну подушку для себе, а другу — для військових. Подушки ці маленькі, щоб вміщалися в спальний мішок. Ми розуміємо, що ці подушки можна назвати одноразовими, бо їх часто залишають на позиціях, з іншими речами зі зрозумілих причин. Ми це пояснюємо і дітям, і коли говоримо, що одну подушку ви зробите для себе , а другу для ЗСУ, то вони самі пропонують забирати обидві. Діти дуже хочуть бути залученими і допомагати нашим захисникам, - розповідає директорка центру Олена Горобець.

З матеріалами для подушок  і хлібом для сухарів допомагають волонтери. Але й тут діти разом із батьками не хочуть бути осторонь і збирають донати на закупівлю всього необхідного для роботи. Як розповіла далі Олена Горобець, учні гімназії “Ерудит” зібрали і передали на закупівлю тканини для термобілизни 850 грн.

У кожній із майстерень -  чи то у швейній, чи то у слюсарно-столярній, чи в кулінарній лабораторії можна побачити натхненні і захоплені роботою дитячі очі. Школярі раді як заняттям офлайн, так і можливості займатися благодійною волонтерською справою.

Все, що учні МРЦ приготують і зроблять для військових, далі передають на волонтерську організацію “Krop:hub”. Олена Горобець зазначає, що колектив центру разом із його учнями уже отримали чимало слів подяки за свою роботу від захисників.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21