Шкільний вальс обов’язково лунатиме на випускних вечорах у школах Кропивницького

Середа, 27 квітня 2022 13:30

У час війни в потоці трагічних повідомлень з усіх фронтів ми всі потребуємо позитивних новин, які зміцнюють наш дух і посилюють прагнення до Перемоги. Така обнадійлива звістка прийшла з Кропивницької школи №6, де старшокласники вчаться танцювати шкільний вальс, щоб закружляти в ньому на випускному.

Півсотні одинадцятикласників, серед яких уже чимало дітей, які разом із батьками приїхали у Кропивницький з міст, де тривають військові дії, тренуються танцювати шкільний вальс. Кружляти у танці їх вчить керівник хореографічного гуртка центру естетичного виховання “Натхнення”, що діє при НВО, Марина Ковальчук. Кожного тижня старшокласники  збиралися у спортивній залі на тренування, а з потеплінням продовжили навчання на шкільному подвір’ї.

- Цей вальс — надзвичайно чуттєвий. Ми хочемо, щоб у дітей було справжнє свято. Ми пообіцяли їм, що випускний відбудеться обов’язково, - каже завідувачка центром естетичного виховання Світлана Хлопотіна.

Коли відбудеться останній дзвоник і випускний вечір, поки ніхто достеменно не знає, все залежить від ситуації у країні. Але в тому, що вони відбудуться точно — ніхто не сумнівається, як і в перемозі України над росією. Тож усе впевненіше старшокласники виконують нові танцювальні па.

Усі новини