Щасти вам, випускники: у Кропивницькій музичній школі №1 імені Нейгауза останній дзвоник пролунав 78-ий раз

Понеділок, 5 червня 2023 14:45

У Кропивницькому на арт - майданчику Музичної школи №1 імені Генріха Нейгауза відбулися урочистості з нагоди 78-го прощання з випускниками закладу.

Гостей свята зустрічала музика у виконанні ансамблю духових та ударних інструментів під  керівництвом  Віктора Залевського та у супроводі  концертмейстера Ольги Ніколаєвої, які подарували учасникам урочистостей гарний настрій та позитивні емоції.

- Цього року в музичній школі завершили навчання 31 випускник, відзначила у вітальному слові директорка музичної школи Євгенія Малявкіна, - Щиро вітаємо наших талановитих юних музикантів із отриманням початкової музичної освіти у цей непростий для країни час і бажаємо їм завжди жити яскраво та цікаво, впевнено і стрімко бігти назустріч своїм мріям, щасливому майбутньому та вірити у Перемогу України. Свято останнього дзвоника, особливо для випускників, завжди урочисте, радісне, хвилююче і водночас трошки сумне. Ще зовсім маленькими до нашої музичної школи привели їх батьки, щоб навчити грати, співати, познайомитися з музикою та полюбити її на все життя. За цей час вони навчилися активно брати участь у концертах, конкурсах і все це, завдяки викладачам, які і сьогодні поруч - саме вони подарували нашим випускникам цей чарівний світ музичного мистецтва та часточку своєї душі, а батьки, протягом навчання, завжди підтримували своїх дітей.

Учасники урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України воїнів та мирних жителів.

Євгенія Малявкіна разом зі своєю заступницею з навчально-виховної роботи  Вікторією Малашевич виконали почесну місію і вручили випускникам Свідоцтва про початкову мистецьку освіту, Похвальні листи, Грамоти та Подяки.

Для кожного з них директорка школи знайшла теплі слова та побажання. У свою чергу, випускники чуттєво подякували викладачам школи, за отримані знання та вміння, за виявлені терпіння, турботу, самовіддану працю, невтомний творчий пошук, любов, яку вони віддавали своїм вихованцям. А батьки привітали всіх випускників з визначною подією в їхньому житті та висловили вдячність викладачам, які всі ці роки були поряд, змогли прищепити  любов до музики та робили все можливе, для того, щоб життя учнів школи було наповнене численними концертами, виступами та конкурсами.

Теплу, щиру атмосферу заходу створила ведуча, викладач школи - Ілона Крицька, а підготувала захід завідуюча відділу струнно-смичкових інструментів Тетяна Саприкіна.

У цей урочистий день музичне вітанням випускникам подарував ансамбль народних інструментів "Музики" під керівництвом Миколи Хорунжого, за участі  солістів Вікторії Делестьянової та Олександра Романченка.

Яскравим фіналом 78-го випускного вечора став останній дзвоник, після якого всі учасники свята спільно загадали бажання, а бажання у всіх одне – якомога швидша Перемога України. Випускники відпустили кольорові кульки у небо, як символ власних мрій. Щасти вам дорогі випускники!

Усі новини