Сезон ремонту доріг у Кропивницькому триває: дорожники продовжують відновлення вулиці Василя Нікітіна

Субота, 23 жовтня 2021 13:02

Сьогодні, 23 жовтня, Кропивницький міський голова Андрій Райкович, разом із заступником міського голови Олександром Вергуном,  проінспектували, як триває ремонт вулиці Василя Нікітіна (колишня Червонозорівська).

Нині спеціалісти підрядної організації продовжують демонтувати старі бордюри з проїжджої частини та тротуарів. Цієї роботи залишилось виконати на одному кварталі. Все готують під вкладання вирівнюючого шару асфальту. Частину тротуарів, де замінили бордюри, дорожники вже відновили. Загалом в ході робіт заплановано відремонтувати всі тротуари і в’їзди у двори.

Андрій Райкович, проінспектувавши хід робіт, поставив низку завдань.

- Треба обов’язково попрацювати з Кропивницьким ВКГ. Проблемні ділянки мереж треба одразу замінити. Щоб не було такого, що ми стелимо нову дорогу, а через тиждень її перериють, - наголосив Андрій Райкович.  – Подумайте над тим, щоб зробити тут нове світло, та впорядкувати газонну частину в місцях загального користування. Маємо зробити все швидко і, обов’язково, якісно!

Загалом на вулиці Василя Нікітіна  дорожники вкладуть понад 15 тисяч квадратних метрів асфальтобетону, встановлять  2,5 км. бордюрів та 3,5 км. бортових каменів.  Проєкт передбачає ремонт відрізку дороги від вулиці Новомиколаївської до вулиці Короленка, довжиною в 1,27 кілометра та  шириною 7 метрів. Планується встановити також 143 дорожніх знаки, а по завершенні асфальтування - нанести дорожню розмітку.  

Усі новини